Kiedy i dlaczego warto skorzystać z pomocy doradcy finansowego?

Różnorodnych ofert finansowych jest obecnie na rynku bardzo wiele. Dotyczą one m.in. leasingu, kredytów, ubezpieczeń itd. Jednocześnie warunki dotyczące pozyskiwania różnorodnych zobowiązań, w tym przede wszystkim kredytowych, zmieniają się bardzo szybko, a produkty bankowe, często reklamowane jako bardzo korzystne, w praktyce wymagają indywidualnego podejścia i szczegółowej analizy.

Czym jest kredyt krótkoterminowy dla firm?

Przedsiębiorcy mogą skorzystać z różnych rodzajów kredytów, które różnią się warunkami, wysokością zobowiązania, a także dopuszczalnym okresem spłaty. Skupimy się na podziale z uwzględnieniem tego ostatniego czynnika, czyli okresu spłaty.

Kredyt na samochód. Co warto wiedzieć?

Wiele osób nie wyobraża sobie codziennego życia bez samochodu. Niestety, auta dla Polaków wciąż są stosunkowo drogie. Z tego powodu część kierowców decyduje się na zakup pojazdu, biorąc kredyt samochodowy. Co warto o nim wiedzieć?

Jak poradzić sobie ze spiralą długów?

Chyba każdy z nas zna kogoś, kto chociaż raz w życiu wpadł w tzw. spiralę długów. Banki i parabanki kuszą nowymi ofertami kredytowymi, a konsumenci chętnie z nich korzystają, aby zakupić wymarzony samochód czy wyjechać na egzotyczne wakacje. Gdy zaczyna im brakować pieniędzy na spłatę rat, dobierają kolejny kredyt i zadłużają się coraz bardziej. W

Mieszkanie z rynku wtórnego – co warto wiedzieć przed zakupem?

Mieszkania z rynku wtórnego mają wiele zalet. Są zazwyczaj tańsze od nowych, są wykończone i zazwyczaj w pełni wyposażone, więc nadają się do zamieszkania praktycznie od razu po zakupie. Oferta takich lokali jest w naszym biurze nieruchomości bardzo bogata. Kupując mieszkanie z rynku wtórnego, warto jest dowiedzieć się o kilka spraw, żeby mieć pewność podjęcia

Dla kogo kredyt hipoteczny?

Kredyty hipoteczne są bardzo popularną formą kredytowania w Polsce. Zobowiązanie to, jak pokazują raporty BIK, spłacamy bardzo regularnie. Nie każdy jednak może liczyć na pozytywną decyzję kredytową. Sprawdź, jakie warunki trzeba spełnić, aby dostać kredyt hipoteczny.

Inwestowanie w nieruchomości. Czy nadal się opłaca?

Coraz więcej Polaków przekonuje się, że oszczędzanie pieniędzy na lokatach czy kontach oszczędnościowych w bankach jest nieopłacalne. Czy istnieje korzystniejsza finansowo i równie bezpieczna forma lokowania kapitału? Okazuje się, że wiele osób szansę na zysk dostrzegło w nieruchomościach. Ci, którzy 10-12 lat temu zainwestowali w mieszkania, dziś mogą je sprzedać i sporo zarobić. Czy nadal

Jak trafnie oszacować cenę nieruchomości?

Bez względu na to, czy chcesz sprzedać nieruchomość, czy też planujesz zakup domu lub mieszkania, kluczowe znaczenie ma prawidłowe oszacowanie ceny. Wbrew pozorom nie jest to zadanie proste. W tym artykule podpowiemy, jak prawidłowo określić wartość nieruchomości.

Doradca hipoteczny – Twój pośrednik na rynku kredytów i nieruchomości

Doradca finansowy to profesja, która pojawiła się na polskim rynku kilkanaście lat temu. Specjaliści w tej dziedzinie mają dużą wiedzę na temat inwestowania, kredytów, ubezpieczeń i nieruchomości. Jednak bardzo często okazuje się, że doradca od wszystkiego, to tak naprawdę doradca od niczego. Dlatego osoby, którym zależy na wysoko wykwalifikowanych i profesjonalnych doradcach, powinni szukać fachowców,

Szukasz eksperta kredytowego? Oto 5 wskazówek, jak znaleźć najlepszego

Szukasz eksperta kredytowego, który zapewni ci kompleksowe wsparcie i fachowe doradztwo w procesie ubiegania się o kredyt? Poniżej przedstawiamy 5 najważniejszych zasad, którymi powinieneś się kierować, podczas wyboru najlepszego specjalistę.

Szukasz pomocy ? Zapraszamy do Kontaktu.