Ekspert finansowy Kraków

Zespół Consilo jest tworzony przez grupę ekspertów, którzy zdobywali swoje bogate doświadczenie w renomowanych firmach z branży finansowej i nieruchomościowej. Dzięki świeżemu podejściu, zaangażowaniu i pasji tworzymy zespół, który świadczy dla Państwa profesjonalne usługi na najwyższym poziomie. Dla nas największą wartością jest klient.

Każdy nasz klient otrzymuje wsparcie od dedykowanego specjalnie dla jego potrzeb doradcy z zakresu finansów i nieruchomości. Dzięki bogatemu doświadczeniu i wiedzy merytorycznej jesteśmy w stanie dokładnie zbadać Państwa preferencje. Dzięki temu mamy możliwość selekcji i wyboru tylko takich rozwiązań, które faktycznie spełniają Państwa oczekiwania.

Jak działamy?

Decydując się na współpracę z ekspertem finansowym niezwykle istotne jest, by była to osoba znająca specyfikę środowiska bankowego. Jeśli szukają Państwo zaufanego doradcy kredytowego w Krakowie – serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty Consilo. Nasi pracownicy to osoby zaangażowane, oddane swojej pracy, nieustannie monitorujące sytuację rynkową oraz zmiany zachodzące w przepisach. Wnikliwie ocenimy Państwa sytuację finansową oraz doradzimy przy wyborze najkorzystniejszej oferty bankowej. Gwarantujemy fachową pomoc na każdym etapie trwania współpracy.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą!

ODBIERZ MAKIETĘ SWOJEGO MIESZKANIA.
oferta nieruchomosci
Skontaktuj się z nami i sprawdź w czym możemy Ci pomóc

Szukasz osoby która zostanie Twoim ekspertem Finansowym?

Consilo Finanse i Nieruchomości