Doradca hipoteczny – Twój pośrednik na rynku kredytów i nieruchomości

Doradca finansowy to profesja, która pojawiła się na polskim rynku kilkanaście lat temu. Specjaliści w tej dziedzinie mają dużą wiedzę na temat inwestowania, kredytów, ubezpieczeń i nieruchomości. Jednak bardzo często okazuje się, że doradca od wszystkiego, to tak naprawdę doradca od niczego. Dlatego osoby, którym zależy na wysoko wykwalifikowanych i profesjonalnych doradcach, powinni szukać fachowców, którzy specjalizują się w konkretnej dziedzinie.

CONSILO Finanse i Nieruchomości zajmuje się wyłącznie pośrednictwem na rynku kredytów i nieruchomości. Wszyscy zatrudnieni doradcy mają niezbędną wiedzę, kwalifikacje i doświadczenie w tej dziedzinie, dlatego zapewniają swoim klientom kompleksowe i fachowe wsparcie.

Eksperci kredytowi CONSILO – specjaliści w zakresie kredytów i nieruchomości

Ekspert kredytowy to zawód, który jest regulowany przez KNF w myśl ustawy o kredycie hipotecznym i nadzorze nad pośrednikami z lipca 2017 r. Ustawa ta reguluje nie tylko zakres działań ekspertów, ale również wynagrodzenie, jakie otrzymują od banków (a nie od klientów).

Wszyscy eksperci kredytowi działający w CONSILO to wykwalifikowani specjaliści, którzy posiadają wieloletni staż pracy. Sprawnie przeprowadzają swoich klientów przez skomplikowany proces kupna i sprzedaży nieruchomości. Głównym atutem firmy i wszystkich zatrudnionych w niej fachowców to wieloletnie działanie na rynku, tysiące zadowolonych klientów i setki pomyślnie obsłużonych transakcji. Nasi klienci doceniają nie tylko skuteczność, ale przede wszystkim uczciwość, która jest podstawą wszystkich naszych działań. U nas można liczyć na jasne warunki współpracy i pełną przejrzystość całego procesu sprzedaży.

Z naszymi ekspertami finansowymi specjalizującymi się w nieruchomościach podejmują współpracę klienci, którzy chcą kupić lub sprzedaż dom albo mieszkanie. Sprawnie przeprowadzamy wszystkie, nawet najbardziej skomplikowane transakcje. W swojej pracy wykorzystujemy nowoczesne techniki i narzędzia marketingowe.Consilo Finanse i Nieruchomości