kredyt obrotowy consilo

Kredyt obrotowy KrakówConsilo

Najważniejszym elementem prowadzenia biznesu jest płynność finansowa. Zmienna koniunktura i zdarzenia losowe często przeszkadzają w płynnym rozwoju. Bądź na to przygotowany. Porozmawiaj z nami o kredycie obrotowym dla firm i czuj się komfortowo z dodatkowymi środkami. Porównamy dla Ciebie kilkanaście ofert i wybierzemy najkorzystniejszą.

Jakie są korzyści kredytu obrotowego?

Kredyt obrotowy służy do finansowania wydatków związanych z bieżącą działalnością firmy. Dzięki konsultacjom z ekspertami finansowymi Consilo dowiesz się jakie czynniki są istotne przy uzyskiwaniu finansowania oraz poznasz możliwości finansowania aktualnie dostępne na rynku. Długość okresu kredytowania w przypadku kredytu obrotowego jest elastyczna. Zapewnia to płynność finansową ale jest to kredyt krótkoterminowy, zobowiązanie jest udzielane firmom najczęściej na okres od 12 do 24 miesięcy. Wysokość kredytu krótkoterminowego dla firm zależy od kondycji finansowej danego przedsiębiorstwa.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Consilo. Zapoznamy Cię z różnymi możliwościami i opcjami kredytowymi dla firm, takimi jak kredyt inwestycyjny lub deweloperski.

W czym możemy Ci pomóc ?

Firma Consilo od lat zajmuje się pośrednictwem finansowym i ma na swoim koncie sporo sukcesów. Sprawdź sam nasze umiejetności.

Jeśli masz pytania do oferty ?

Consilo Finanse i Nieruchomości