Kredyt inwestycyjny KrakówConsilo

kredytinwestycyjny
Jeżeli Twoja firma się rozwija i masz plany na kolejne projekty, nie czekaj. Spotkaj się z nami i skorzystaj z najdogodniejszej formy finansowania dla rozwoju firm.

Kredyt inwestycyjny znacznie ułatwia prowadzenie biznesu. Jest rodzajem kredytu długoterminowego udzielanego przedsiębiorstwom na finansowanie prowadzenia działalności gospodarczej. Banki oferują trzy rodzaje kredytów inwestycyjnych: kredyt na wyposażenie, na restruktyzację oraz kredyt na zakup. . Zaletą tego rodzaju kredytu jest jego długi okres spłaty, nawet do 10 lat. Nasi eksperci finansowi oferują wsparcie i pomoc w zakresie wyboru najbardziej korzystnego kredytu inwestycyjnego dostosowanego do potrzeb oraz możliwości Twojej firmy. Znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie finansowe. Skorzystanie z pomocy eksperta to minimum formalności oraz uproszczone procedury w oparciu o prognozę i przychody.

W czym możemy Ci pomóc ?

Firma Consilo od lat zajmuje się pośrednictwem finansowym i ma na swoim koncie sporo sukcesów. Sprawdź sam nasze umiejetności.

Masz pytania ? Zapraszamy do Kontaktu !

Consilo Finanse i Nieruchomości