Kredyt deweloperski KrakówConsilo

finanse-dla-dewelopera

Kredyt deweloperski to forma finansowania dla przedsiębiorstw zajmujących się działalnością deweloperską. Kredyt deweloperski jest przeznaczony na finansowanie projektów inwestycyjnych, które są związane z budową nieruchomości mieszkalnych lub komercyjnych. Kredyt deweloperski można również przeznaczyć na spłatę lub refinansowanie innego kredytu deweloperskiego.

Specjaliści z tej dziedziny służą pomocą w zakresie przygotowania  i przeprowadzenia procesu kredytowego. Posiadamy ogromne doświadczenie we współpracy ze spółkami deweloperskimi. Nasi eksperci udzielą niezbędnych informacji odnośnie najkorzystniejszych kredytów deweloperskich oraz przedstawią aktualne i najlepsze oferty dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Dopełniamy wszelkich niezbędnych formalności i oferujemy pomoc na każdym etapie realizowania inwestycji. Zapraszamy do współpracy zarówno deweloperów, którzy dopiero rozpoczynają swoją drogę w tej branży jak również doświadczone i sprawdzone marki.

W czym możemy Ci pomóc ?

Firma Consilo od lat zajmuje się pośrednictwem finansowym i ma na swoim koncie sporo sukcesów. Sprawdź sam nasze umiejetności.

Masz pytania ? Zapraszamy do Kontaktu !

Consilo Finanse i Nieruchomości