Leasing samochodowyConsilo

leasing samochodowy consilo krakow
Leasing samochodowy jest najpopularniejszą formą finansowania samochodu firmowego.

Rozwijasz firmę i potrzebujesz środka transportu? A może chcesz rozbudować swoją flotę? Nic prostszego. Przyjdź i porozmawiaj z nami na team leasingu samochodowego. Pomożemy Ci ustalić najważniejsze cechy finansowania, a następnie znajdziemy najlepsze oferty odpowiadające na Twoje potrzeby. Decydując się na kupno samochodu firmowego możemy zdecydować się na kredyt samochodowy lub leasing.

Czym różni się kredyt na samochód od leasingu?

Leasing samochodowy jest formą finansowania pojazdu dedykowaną przede wszystkim podmiotom gospodarczym, które chcą zakupić przedmioty przeznaczone do użytku służbowego, np. samochody. Leasing polega na przekazaniu praw do użytku pojazdu na rzecz leasingobiorcy, który zobowiązuje się do uiszczania konkretnych opłat. Kredyt na samochód firmowy jest procedurą znacznie bardziej skomplikowaną i charakteryzuje się dłuższym okresem finansowania.

Zapraszamy do kontaktu z ekspertami finansowymi Consilo. Pomożemy wybrać najkorzystniejsze i najbardziej opłacalne opcje leasingowe dla Twojej firmy.

W czym możemy Ci pomóc ?

Firma Consilo od lat zajmuje się pośrednictwem finansowym i ma na swoim koncie sporo sukcesów. Sprawdź sam nasze umiejetności.

Masz pytania ? Zapraszamy do Kontaktu !

Consilo Finanse i Nieruchomości