leasing maszyn

Leasing maszyn i urzadzeńConsilo

Jeżeli masz pomysł na unowocześnienie firmy lub chcesz poszerzyć ofertę dzięki specjalistycznemu sprzętowi skorzystaj z leasingu na maszyny i urządzenia. Nie zamrażaj własnych środków i rozwijaj się dynamicznie.

Jakie są zalety leasingu?

Finansowanie w formie leasingu to bardzo korzystna i elastyczna opcja, która zapewnia przedsiębiorstwom znacznie mniejsze obciążenia majątku firmy. Najbardziej popularną opcją leasingową jest leasing samochodowy ale banki oferują również bardzo korzystne oferty leasingowe na maszyny i urządzenia, co jest rozwiązaniem niezwykle pomocnym w przypadku dopiero rozwijających się firm. Finansowanie leasingiem zapewnia możliwość zakupu wszelkich niezbędnych maszyn i urządzeń bez wkładu własnego. Istnieją różne typu leasingu, które sprawdzają się w różnych sytuacjach, dlatego warto jest skorzystać z pomocy eksperta.

Skontaktuj się z firmą Consilo. Otrzymasz atrakcyjne warunki ubezpieczenia oraz dopasowanie rat leasingowych do indywidualnych potrzeb i możliwości.

W czym możemy Ci pomóc ?

Firma Consilo od lat zajmuje się pośrednictwem finansowym i ma na swoim koncie sporo sukcesów. Sprawdź sam nasze umiejetności.

Jeśli masz pytania do oferty ?

Consilo Finanse i Nieruchomości