Kredyty HipoteczneConsilo

consilo kredyt hipoteczny

Kredyt hipoteczny jest najdogodniejszą i najtańszą formą finansowania zakupu nieruchomości, remontu lub budowy. Wybierając kredyt pod zastaw zakupionej hipoteki można pozwolić sobie na bardzo opłacalną inwestycję, która obarczona jest stosunkowo niskim oprocentowaniem.

Dzięki licznym zmiennym parametrom oferta kredytowa może zostać idealnie dopasowana do Twoich potrzeb. W czasie jednego spotkania, nasz Ekspert przygotuje i porówna dla Ciebie najlepsze oferty kredytowe.

Zalety kredytu hipotecznego

Kredyt hipoteczny jest kredytem długoterminowym, przeznaczonym na zakup nieruchomości. Zabezpieczeniem kredytu hipotecznego jest wpis do księgi wieczystej nieruchomości, dlatego też banki oferują tego typu finansowanie na preferencyjnych warunkach. Dzięki temu jest to najtańszy dostępny kredyt na rynku. Jedną z największych zalet kredytów hipotecznych jest łatwość ich uzyskania, jeśli tylko dysponujemy stabilnym źródłem dochodu i posiadamy zdolność kredytową. Ogromną zaletą kredytu hipotecznego jest również fakt, że nie jest on ograniczany kwotowo. Kredyt mieszkaniowy można przeznaczyć jednak tylko na cele mieszkaniowe, a więc dokładnie na zakup lokalu mieszkalnego, domu jednorodzinnego oraz budowę domu i zakup działki budowlanej.

Najważniejsze plusy kredytu na mieszkanie:

  • finansowanie do 90% wartości nieruchomości
    • długi okres kredytowania –  do 35 lat z niską miesięczną ratą
  • raz w roku wakacje kredytowe – możliwość zawieszenia spłaty jednej raty
  • karencja w spłacie kapitału w okresie realizacji inwestycji nawet do 36 miesięcy
  • bezpieczeństwo – zgodnie z ustawą o kredycie hipotecznym z lipca 2017r. w przypadku problemów ze spłatą kredytu hipotecznego mamy możliwość porozumienia się z bankiem i wyznaczenia terminu 6 miesięcy na sprzedaż nieruchomości oraz spłatę pozostałej kwoty kredytu, a różnica pomiędzy ceną a spłatą kredytu trafia na nasze konto.

Specjalizujemy się nie tylko w kredytach hipotecznych ale również posiadamy niezbędną wiedzę z zakresu kredytów gotówkowych i konsolidacyjnych. Eksperci firmy Consilo w Krakowie przeanalizują wady i zalety ofert kredytowych i pomogą Ci w podjęciu najkorzystniejszej decyzji. Skontaktuj się z nami.

W czym możemy Ci pomóc ?

Firma Consilo od lat zajmuje się pośrednictwem finansowym i ma na swoim koncie sporo sukcesów. Sprawdź sam nasze umiejetności.

Masz pytania ? Zapraszamy do Kontaktu !